Чудова новина для наших клієнтів. Лабораторія Консультативно-діагностичної поліклініки для дорослих проводить Тести на антитіла IgM та IgG

Тест на антитіла IgM (імуноглобуліни М) 

Тест на антитіла IgM (імуноглобуліни М) дозволяє встановити нещодавнє інфікування коронавірусом, який є збудником COVID-19, та підтвердити гостру фазу захворюваня. Антитіла IgM доцільно виявляти з 7-го дня від початку захворювання. 

Коли призначають?

-        Для підтвердження гострої фази COVID-19.

-        Для відстеження імунної відповіді організму в гостру фазу COVID-19.

Тест на антитіла IgG (імуноглобуліни G)  

Даний вид антитіл починає утворюватися орієнтовно на 10-14 день захворювання. Рівень антитіл збільшується поступово, та тривалий час залишається на високому рівні. За наявністю і рівнем антитіл  IgG у крові можна стверджувати про факт інфікування у минулому і визначити наявність специфічної імунної відповіді. 

Коли призначають?

-        Для визначення, чи людина вже перехворіла на COVID-19, за наявності симптомів або за підозри перебігу хвороби в безсимптомній формі.

-        Для кількісної оцінки та моніторингу рівня імунного захисту організму після перенесеної хвороби COVID-19.

-        Для кількісної оцінки та моніторингу рівня імунного захисту організму після вакцинації проти COVID-19.

-        Для тестування осіб, які мають підвищений ризик інфікування: контактують із великою кількістю людей та/або перебувають у зоні підвищеного ризику зараження.

Нещодавні дослідження продемонстрували, що комбіноване виявлення специфічних антитіл IgM та IgG до SARS-CoV-2 можуть мати більшу діагностичну чутливість, ніж ПЛР тестування.

Переваги:

-        Кількісне визначення

-        Доступна ціна ( 2 тести – за ціною одного)

-        Результат впродовж робочого дня

Звертатись: м. Ірпінь вул. Садова, 38 ( 3-й поверх, реєстратура платних послуг )

Ціни вказані в прейскуранті.